Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Video poster

Biz Kimiz?

AVS: Kaliteyi Esas Alan Bir Üretim Tesisidir!

Kurulduğu andan itibaren en iyiyi üretmeyi amaçlayan şirketimiz şuan için tam kapasite çalışan terlik üretim tesisi ile birlikte kaliteli ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Kurucumuz Süleyman Avşar

Süleyman Avşar Kimdir?

Yüksek inşaat mühendisi ve iş adamı olan Süleyman AVŞAR, 1978 yılında Diyarbakır’da doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Diyarbakır’da tamamladı. Üniversite eğitimini inşaat mühendisliği üzerine bitirdi. Master eğitimini demir ve beton konstrüksiyonu üzerine tamamladı. Rusya Federasyonluğuna bağlı; Başkortistan Ufa’da, Tataristan Kazan’da, Moskova St.Petersburg’da, Azerbeycan Bakü’de inşaat ve tekstil üzerine çalışmalarda bulundu. Diyarbakır Arıtma Tesisi Strabag, Ceyhan Arıtma Tesisi, Narlı Tren Hattı, Siverek Yağmur Sulama Hattı Avrupa Birliği destekli projelerini başarıyla tamamladı. Diyarbakır Çınar baraj sulama kanallarını yapımında faaliyet gösterdi.

Halen Diyarbakır ve Gaziantep’te AVS şirketi bünyesinde; poliüretan, inşaat, mobilya ve tekstil üzerine faaliyetleri devam etmektedir.

Çalışan

Günlük Üretilen Terlik

Tam Kapasite

Yıllık Tecrübe

AVSPOLY

20 Yıllık Tecrübemiz ile Değer Üretiyoruz.

Misyonumuz

Her dönemde çağın gereksinimlerini gözeterek kaliteyi uyguna sunmaktır.

Vizyonumuz

İlerleyen teknolojiyi kullanarak, geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerimizle harmanlayıp, şıklığı ve estetiği halkın beğenisine sunmaktır.